BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
LG MH6535GIS černá |
skladem
|
3 310 Kč | |
| 2 |
|
Mora C 2231 AW |
skladem
|
8 979 Kč | |
| 3 |
|
ECG ETH 3701G |
skladem
|
3 490 Kč |
Celkem 1018 produktů
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 44
Doprava zdarma
skladem
5 750 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 162 kWh/annum |
| Výška: | 54.5 cm |
Mikrovlnná trouba
Severin MW 7752
Doprava zdarma
skladem
3 999 Kč
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 23 l |
| Barva: | Černá |
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I
Doprava zdarma
skladem
17 881 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Jednodvéřová chladnička
AEG RTB411E1AW
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 139 kWh/annum |
| Výška: | 84.5 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 5254 BW
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O34 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.66 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 90B1
Doprava zdarma
skladem
6 074 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.23 kWh |
| Výška: | 84 cm |
Kombinovaná chladnička
Whirlpool WHK2 6614 X6E
Doprava zdarma
skladem
29 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Inox |
| Výška: | 83.2 cm |
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold BC 145-I WF
Doprava zdarma
skladem
11 206 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 85 cm |
| Celkový objem: | 109 l |
Monoklimatická chladnička
Electrolux LXB1AE13W0
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 91 kWh/annum |
| Výška: | 84.5 cm |
Horkovzdušná trouba
G3Ferrari G10135
Doprava zdarma
skladem
2 671 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Barva: | Černá |
Jednodvéřová lednice
Severin TKS 8846
Doprava zdarma
skladem
6 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.301 kWh |
| Výška: | 84.5 cm |
Pračka s plněním plněním
Whirlpool FFB 8469 BV EE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Elektrický sporák
Mora E 2231 AW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Jednodvéřová lednice
Severin RKS 8830 RED RETRO
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.3 kWh |
| Výška: | 87.5 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 2255 AW
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Myčka nádobí
AEG FFB73717PW
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Kombinovaná chladnička
Severin DT 8761
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 143.4 cm |
Kombinovaná chladnička
Severin DT 8760
Doprava zdarma
skladem
7 599 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 143.4 cm |
Jednodvéřová lednice
Severin RKS 8832 MATT BLACK RETRO
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.301 kWh |
| Výška: | 87.5 cm |
Koncentrát do pračky
Meliconi 621032, ECO parfém fresh musk, do praček a sušiček, až 35 cyklů, 250 ml, Made in Italy
skladem
199 Kč
| Typ: | Parfémovaná voda |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
