Řetězové pily
Nejprodávanější produkty v kategorii Řetězové pily
| 1 |
|
Procraft PKA32Li |
ihned k expedici
|
1 599 Kč | |
| 2 |
|
Procraft GS-50 |
skladem
|
1 617 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (405610) 1800W, 350mm |
skladem
|
2 166 Kč |
Celkem 36 produktů
Aku řetězová pila
Extol Premium 8891923 jednoruční SHARE20V, 12cm, bez baterie a nabíječky
ihned k expedici
1 099 Kč
| Příkon/výkon: | 20 V |
| Délka lišty: | 12 cm |
Aku řetězová pila
Total TGSLI2068, mini, 20V Li-ion, brushless, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
Doprava zdarma
sleva 15% s kodem JARO15
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
2 532 Kč
Aku řetězová pila
Total TGSLI2068 Řetězová pila aku, mini, Brushless, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 662 Kč
Elektrická řetězová pila
Extol Craft (405610) 1800W, 350mm
skladem
2 166 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Délka lišty: | 35 cm |
Aku řetězová pila
Total TGSLI2058, MINI, 20V Li-ion, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
890 Kč
| Délka lišty: | 13 cm |
Benzínová řetezová pila
Procraft GS-502
skladem
1 806 Kč
| Příkon/výkon: | 2100 W |
| Délka lišty: | 400/450 mm |
Aku řetězová pila
Total TGSLI20685, mini, 20V LI-ION, Brushless, 1ks baterie, 1ks nabíječky
Doprava zdarma
sleva 15% s kodem JARO15
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
3 950 Kč
| Délka lišty: | 15 cm |
Aku řetězová pila
Total TGSLI201286 Pila řetězová aku 900W, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 4.0Ah (2x), nabíječka, 30cm
Doprava zdarma
sleva 15% s kodem JARO15
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
6 190 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
