BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Thomas CENTRI 776 SEK |
ihned k expedici
|
4 568 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (414122C) koleno s redukcí, 1 1/4 |
skladem
|
71 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje NRK6192AXL4 |
skladem
|
9 990 Kč |
Celkem 1023 produktů
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I
Doprava zdarma
skladem
17 881 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Jednodvéřová chladnička
AEG RTB411E1AW
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 139 kWh/annum |
| Výška: | 84.5 cm |
Elektrický sporák
Mora E 2231 AW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Jednodvéřová lednice
Severin TKS 8846
Doprava zdarma
skladem
6 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.301 kWh |
| Výška: | 84.5 cm |
Mrazící skříň
Tefcold NF 5000 G-P
Doprava zdarma
skladem
68 847 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 202 cm |
| Barva: | Černá/nerezová |
Sklokeramický sporák
Mora C 7245 BS
Doprava zdarma
skladem
9 538 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21711 XE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 170 cm |
Sklokeramický sporák
Electrolux 600 AirFry LKR64022AX
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 73 l |
| Šířka: | 60 cm |
Prosklená chladicí skříň
Tefcold FSC1000H BLACK
Doprava zdarma
skladem
49 669 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 200 cm |
| Celkový objem: | 882 l |
Vinotéka
Guzzanti GZ 117B
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 84.5 cm |
| Barva: | Černá |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold SCU 1220
Doprava zdarma
skladem
17 315 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 131.5 cm |
| Celkový objem: | 227 l |
Chladicí panoramatická vitrína
Tefcold UPD 200
Doprava zdarma
skladem
46 043 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 180 cm |
Myčka nádobí
Electrolux ESM89300SX
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Kombinovaná chladnička
Gorenje N61EA2XL4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 185 cm |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21732 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 177 cm |
Kombinovaná chladnička
Severin DT 8762
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 143.4 cm |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 601/2 Grey Edge
Doprava zdarma
skladem
30 830 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 420 l |
Myčka nádobí
Gorenje GS642D90W
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 83 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 14 |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
