Počítače
Nejprodávanější produkty v kategorii Počítače
| 1 |
|
Evolveo Ania 5R, červené podsvícení |
skladem
|
623 Kč | |
| 2 |
|
Umax VisionBook 14WQ LTE/WIN11 |
skladem
|
5 290 Kč | |
| 3 |
|
Evolveo A101 |
skladem
|
621 Kč |
Celkem 41 produktů
Notebook 14
Umax VisionBook 14Wr Flex Celeron N4120, 4GB, 128GB, 14.1, Full HD, bez mechaniky, Intel UHD 600, BT, CAM, Win10 Pro
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 590 Kč
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Typ procesoru: | INTEL Celeron |
| Operační paměť (RAM): | 4 GB |
Notebook 15,6
Acer Aspire 3 - 15,6/N5000/2*4G/256SSD/W10 černý (NX.HE3EC.004)
Doprava zdarma
ihned k expedici
10 703 Kč
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Typ procesoru: | Intel Pentium Silver |
| Operační paměť (RAM): | 8 GB |
Příslušenství k notebooku
Sweex SP940 - Notebook Box Virgin White (rozbaleno)
ihned k expedici
279 Kč
Notebook 14
Umax VisionBook 14WQ LTE/WIN11
Doprava zdarma
skladem
5 290 Kč
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ procesoru: | Qualcomm |
| Operační paměť (RAM): | 4 GB |
LED monitor
Asus VP32UQ (90LM06S0-B01E70)
Doprava zdarma
skladem
12 927 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 32 " |
| Energetická třída: | G |
| Rozlišení: | 3840 x 2160 |
LED monitor
Iiyama G-Master GB2766HSU-B1: VA, FullHD@165Hz, 1ms, HDMI, DP, USB, FreeSync, zakřivený, pivot (GB2766HSU-B1)
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 27 " |
| Energetická třída: | E |
LED monitor
Samsung LS32AG320NUXEN
Doprava zdarma
skladem
8 378 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 32 " |
| Energetická třída: | E |
LED monitor
Samsung Odyssey G40B 27 (LS27BG400EUXEN)
Doprava zdarma
skladem
7 044 Kč
| Energetická třída: | E |
LED monitor
Samsung Odyssey G40B 25 (LS25BG400EUXEN)
Doprava zdarma
skladem
6 337 Kč
| Energetická třída: | E |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
