Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Rabalux 5101 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5103 Stropní svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3302 Stropní svítidlo ALABASTRO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
425 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 5101 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
ihned k expedici
139 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5103 Stropní svítidlo UFO E27/60W/230V
ihned k expedici
139 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní ventilátor se světlem
Taurus FRESKO 5B
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 999 Kč
| Průměr vrtule: | 120 cm |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
| Příkon/výkon: | 70 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V
ihned k expedici
250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2018 LED svítidlo stropní mléčné 18W
ihned k expedici
762 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED svítidlo přisazené
Teslux TDP20SS3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
601 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED svítidlo
Teslux TDP20SW3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005195) Laura LED 27W, 3000K/2600lm, 22cm, černá
ihned k expedici
991 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2008 LED svítidlo stropní mléčné 8W
ihned k expedici
529 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.1 LED materiál: wood,glass (32566) plafond
ihned k expedici
2 449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.2 LED materiál: wood,glass (32597) plafond
ihned k expedici
2 397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9672046) LED ZEN 75W, 50x50cm, 4774lm, DO
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 75 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71404 LED ARASH 40W, 2200lm, 3000-6500K
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
235 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
405 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3483 Stropní svítidlo TOM 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
285 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 97883 LED Stropní svítidlo FRANIA-S LED/33,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 476 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9572038) svítidlo LED MIA 48W, 42x42cm, 3600lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
