BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Romo R 190.1 |
skladem
|
7 036 Kč | |
| 2 |
|
Candy LPL1001B BLUE WASH 100 ml |
skladem
|
239 Kč | |
| 3 |
|
Romo RC 390 |
skladem
|
10 434 Kč |
Celkem 1018 produktů
Pečící trouba
ECG ET 20482 Stainless
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 190 Kč
| Celkový objem: | 48 l |
| Šířka: | 58 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Mikrovlnná trouba
Bravo B 4503 ACERO
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 699 Kč
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Nerezová |
Odstředivka
Thomas CENTRI 776 SEK
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 041 Kč
| Náplň: | 4.5 kg |
| Maximální otáčky: | 2800 |
| Hloubka: | 35 cm |
Pračka s předním plněním
Candy CS 1072DE/1-S
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1000 |
Sušička prádla
Whirlpool FFT M22 9X3B EE
Doprava zdarma
Záruka 10 let
A +++
Záruka 10 let
A +++
ihned k expedici
11 999 Kč
| Energetická třída: | A+++ |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 64.9 cm |
Americká chladnička
Haier HSR3918EWPG
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 317 kWh/annum |
| Výška: | 177.5 cm |
Vinotéka
Candy CWC 154 EEL/N
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 599 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 84.5 cm |
| Barva: | Černá |
Kombinovaná chladnička
Haier EHD3PWDNPW186
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 185 cm |
Jednodvéřová chladnička
Electrolux LXB1SE11W0
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 84.5 cm |
| Barva: | Bílá |
Pračka s předním plněním
Candy BR 37SBL8-S SLIM
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1300 |
Vinotéka
Haier HWS42GDAU1
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 990 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 142 kWh/annum |
| Výška: | 82 cm |
Šuplíkový mrazák
Haier HFE 172 NF DE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 200 l |
Myčka nádobí
Electrolux ESS42220SX
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 70 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Myčka nádobí
Electrolux ESS43210SX
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Kombinovaná chladnička
Liebherr ICNSd 5603
Doprava zdarma
ihned k expedici
33 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Spotřeba el. energie: | 0.49 kWh |
Mikrovlnná trouba
Candy CMGA25TNDB
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 217 Kč
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 25 l |
| Barva: | Černá |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
