Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Alpi AUREA chair dub-224, Wild oak, kůže-905 |
ihned k expedici
|
6 617 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K516 hořčicová |
2 - 3 týdny
|
1 971 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná podn (HC-484 GREY) |
skladem CEN
|
1 431 Kč |
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Alpi AUREA chair dub-224, Wild oak, kůže-905
Doprava zdarma
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
ihned k expedici
6 617 Kč
| Dekor: | Divoký dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K516 hořčicová
2 - 3 týdny
1 971 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K373 béžová
ihned k expedici
1 646 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní a konferenční židle, potah krémová látka, kovové nohy, černý mat (HC-533 CRM2)
ihned k expedici
1 990 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION dub medový / tap: RIVIERA 91
ihned k expedici
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K373 židle šedá
ihned k expedici
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Ton Moon 323445/171, barva B114, Prince 177, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 990 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Ton Leaf 311437/110, dub, barva Natural, olej, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
11 880 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Dřevěná jídelní židle
Ton Merano 311401/290, dub, barva Natural, olej, stohovatelná, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 840 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Dřevěná jídelní židle
Ton Stockholm 311700/568, dub, barva Natural, olej, stohovatelná, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 300 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Dřevěná jídelní židle
Ton Lyon 323514/2803, dub, barva Natural, olej, Grain blanco 00, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 990 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
Moderní jídelní židle
Signal RICARDO šedá, typ. 06
Poslední kus
ihned k expedici
2 390 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Alpi HELSINKI DUB LAK Leather look 4 hnědá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 800 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet černá/chrom/skořice Bluvel 4215
Poslední kus
ihned k expedici
1 500 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
casarr TRIX šedá
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Natoor Rafael, dub, přírodní olej, kůže Prestige steingrau
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 590 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K510 hořčicová
Poslední kus
ihned k expedici
1 443 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal H690, chrom/bílá + dub, sonoma
Poslední kus
ihned k expedici
1 690 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Překližka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka, kov matný antracit (DCL-397 GREY2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná podn (HC-484 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá koženka, šedý kov (DCL-377 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
