Regály
Nejprodávanější produkty v kategorii Regály
| 1 |
|
Autronic Regál, 5 polic, lakovaný bambus (DR-011-3) |
skladem CEN
|
1 161 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Regál, 3 police, lakovaný bambus (DR-011-5) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál 4 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-4) |
skladem CEN
|
981 Kč |
Celkem 74 produktů
Regál
Autronic Regál 2 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-2)
Poslední kus
ihned k expedici
590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 78 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, lakovaný bambus (DR-011-3)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 140 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, lakovaný bambus (DR-011-5)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 80 cm |
Regál
Autronic Regál 4 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-4)
skladem CEN
981 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 100 cm |
Dřevěný regál
Autronic Regál dřevěný, 6 polic, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N134 NAT)
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 140 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-213 OAK)
skladem CEN
324 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 81 cm |
Regál
Autronic Regál 5 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-5)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 128 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor dub, MDF, černý lak (GD-215 OAK)
skladem CEN
585 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 144 cm |
Regál
Autronic Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou (DR-030)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 95 cm |
Regál
Autronic Servírovací stolek / regál policový na kolečkách, masiv bambus, přírodní odstín a lak (DR-046)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 83 cm |
Dřevěný regál
Autronic Regál dřevěný, 4 police, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N133 NAT)
skladem CEN
981 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 149 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor dub, MDF, černý lak (GD-225 OAK)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 145 cm |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-214 OAK)
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 113 cm |
Regál
Autronic Regál 3 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-3)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 110 cm |
Regál
Autronic Servírovací stolerk / regál na kolečkách s úložnými košíky, kostra MDF, vrchní deska bambus. (DR-043)
skladem CEN
850 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 76 cm |
Regál
Autronic Servírovací stolek / regál policový na kolečkách, kostra MDF, vrchní deska bambus. (DR-044)
skladem CEN
790 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 76 cm |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-314 OAK)
skladem CEN
990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 126 cm |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-224 OAK)
skladem CEN
675 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 113 cm |
Regál
Halmar CABOTO bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 022 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 144 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-225 OLW)
skladem CEN
620 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 145 cm |
Regál
Halmar BOLIVAR REG1 regál dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Dub, černá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 120 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
