BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG MTD 2071 SE |
skladem
|
1 790 Kč | |
| 2 |
|
Hama Xavax 111377 vlněné koule do sučičky 3 ks |
skladem
|
312 Kč | |
| 3 |
|
ECG MTD 2072 SE |
skladem
|
1 790 Kč |
Celkem 1018 produktů
Horkovzdušná trouba
G3Ferrari G10073
skladem
2 368 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Horký vzduch: | Ano |
Mikrovlnná trouba s grilem
Girmi FM2100, Retro
Doprava zdarma
skladem
2 708 Kč
| Výkon grilu: | 800 W |
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
Kombinovaná chladnička
Severin RKG 8932 MATT BLACK RETRO
Doprava zdarma
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 144 cm |
Sklokeramický sporák
Gorenje GECS5C60WPA
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 60 cm |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 290 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 76 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Pultový mrazák
Whirlpool WHM22113 3
Doprava zdarma
skladem
11 111 Kč
| Celkový objem: | 219 l |
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 118 cm |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFL 6238 W EE
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
8 562 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Horkovzdušná trouba
G3Ferrari G10154, Rosto 54
Doprava zdarma
skladem
5 674 Kč
| Celkový objem: | 58 l |
| Šířka: | 63 cm |
| Barva: | Nerezová |
Kombinovaná chladnička
Severin RKG 8933 CREAM RETRO
Doprava zdarma
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | E |
Sklokeramický sporák
Mora C 5242 CW
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 62 l |
| Šířka: | 50 cm |
Skokeramický sporák
Mora C 5245 DS
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Pultový mrazák
Guzzanti GZ 101
Doprava zdarma
skladem
6 450 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 54.7 cm |
Mikrovlnná trouba s grilem
Whirlpool MWP 103 W
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
Pračka se sušičkou
Electrolux PerfectCare 900 EW9WN249W
Doprava zdarma
skladem
27 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 63.6 cm |
Stolní myčka nádobí
Electrolux ESF2400OW
Doprava zdarma
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 0.61 kWh |
| Počet sad: | 6 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFD 8648 BV EE
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1600 |
Kombinovaná chladnička
Severin RKG 8930 RED RETRO
Doprava zdarma
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Červená |
| Výška: | 144 cm |
Chladicí skříň prosklené dveře
Tefcold FS 1380-I
Doprava zdarma
skladem
18 818 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
