Televizní stolky
Nejprodávanější produkty v kategorii Televizní stolky
| 1 |
|
Halmar ABI černá mat/ černá mat |
2 - 3 týdny
|
6 919 Kč | |
| 2 |
|
Halmar NORD 2 dub wotan/antracit |
2 - 3 týdny
|
4 054 Kč | |
| 3 |
|
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 476 Kč |
Celkem 93 produktů
Televizní stolek
Halmar PAFOS 180 s možností krbu bílá mat/ bílá mat
ihned k expedici
4 846 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 52 |
Televizní stolek
Halmar ABI černá mat/ černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 919 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 62 cm |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 476 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 55.00 |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 150 cm dub wotan/černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 084 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 47 |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 200 cm dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 954 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 52 |
Televizní stolek
Halmar ABETO 150 grafit mat/ grafit połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 720 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 52 |
Televizní stolek
Halmar ABI bílá mat/ bílá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 716 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 62 |
Televizní stolek
Halmar EVA bílá połisk/bílá połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56 |
Televizní stolek
Halmar LOTTA 180 (3S3K) dub wotan/černá
2 - 3 týdny
4 887 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 53.00 |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 150 2D2K černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 |
Televizní stolek
Halmar LINKaSTYLE LS3 kašmír (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 989 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 51 |
Televizní stolek
Halmar SWING ořechová/černá, nohy: černá
2 - 3 týdny
4 623 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 53.00 |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0315 dub (1033150311) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 512 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Televizní stolek
Halmar TRESSE stolek RTV 180 EF Béžový
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 334 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 54.5 |
Televizní stolek
Halmar OVO beton tmavě/dub starý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 53 cm |
Televizní stolek
Halmar VERA stolek RTV 190 černý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 096 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 50 |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-3 200 cm kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 954 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-K 180 cm s krbem, kašmír/ořech/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 511 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 180 s možností krbu černá mat/ černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Televizní stolek
Halmar ISLA RTV 200 černý mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 177 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 60 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
