Výpis produktů výrobce Mora
Nejprodávanější produkty v kategorii Mora
| 1 |
|
Mora EOM 120 PK |
skladem
|
5 761 Kč | |
| 2 |
|
Mora OP 640 W |
skladem
|
2 490 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 640 X |
skladem
|
2 990 Kč |
Celkem 186 produktů
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 120 PKT
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 904 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | D |
Klasický odsavač par
Mora OP 642 X
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Mora OP 630 W
ihned k expedici
1 890 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Vestavný odsavač par
Mora OI 661 X
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 53.4 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 651 X
ihned k expedici
1 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavná kombinovaná chladnička
Mora VC 1811
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 999 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 0.75 kWh |
| Výška: | 177.2 cm |
Sklokeramická varná deska
Mora VDSS 654 FFW + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ihned k expedici
6 990 Kč
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Plynová varná deska
Mora VDP 645 GB6
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 490 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Samostatná vestavná trouba
Mora VTS 545 DX
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 035 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Černá/nerezová |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 120 PK
Doprava zdarma
skladem
5 761 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | D |
Klasický odsavač par
Mora OP 640 X
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 80 PK
skladem
4 645 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | D |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
