BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG MTD 2072 GSE |
skladem
|
1 990 Kč | |
| 2 |
|
Mora E 2240 AW |
skladem
|
6 297 Kč | |
| 3 |
|
Mora C 2240 CW |
skladem
|
7 129 Kč |
Celkem 1023 produktů
Kombinovaná chladnička
Concept LA8383ds
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
20 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Spotřeba el. energie: | 1 kWh |
Pračka se sušičkou
Electrolux 700 DualCare™ EW7W2682C
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 8 kg |
| Hloubka: | 60 cm |
Pračka s předním plněním
Gorenje W2PNEI94A1SW/CZ
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 9 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pultová mraznička s plným víkem
Tefcold FR 205-I
Doprava zdarma
skladem
12 338 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 94.5 cm |
| Šířka: | 73.4 cm |
Pultová mraznička s plným víkem
Tefcold FR 505-I
Doprava zdarma
skladem
16 214 Kč
| Energetická třída: | F |
Chladicí vitrína cukrářská
Tefcold LPD 900 F Black
Doprava zdarma
skladem
45 716 Kč
| Energetická třída: | D |
Pultová mraznička s plným nerezovým víkem
Tefcold FR 305 S
Doprava zdarma
skladem
14 908 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 94.5 cm |
| Celkový objem: | 273 l |
Chladicí stůl
Tefcold UC5360
Doprava zdarma
skladem
57 913 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 68 cm |
| Celkový objem: | 262 l |
Americká chladnička
Electrolux ELT9VE52U0
Doprava zdarma
skladem
44 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Celkový objem: | 343 l |
Americká chladnička
Electrolux ELT9VE52M0
Doprava zdarma
skladem
47 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 190 cm |
| Barva: | Černá |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21730 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 177 cm |
Distributor zmrzliny
Tefcold FIJI 4
Doprava zdarma
skladem
71 269 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 124.7 cm |
| Barva: | Bílá |
Pultová mraznička prosklené oblé víko
Byfal ARO 206/2 Grey Edge
Doprava zdarma
skladem
22 433 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 149 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 401/2 Red Edge
Doprava zdarma
skladem
25 493 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 272 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 201/2 Red Edge
Doprava zdarma
skladem
21 638 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 149 l |
Chladicí skříň prosklené dveře
Tefcold Atom Maxi C2DB
Doprava zdarma
skladem
52 022 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 200.3 cm |
| Celkový objem: | 809 l |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK619CA2XL4
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 185 cm |
Myčka nádobí
Gorenje GS563B10X
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Spotřeba el. energie: | 0,60 kWh/24 hod. |
| Počet sad: | 10 |
Sušička prádla
Whirlpool C WD 94M WBS CZ
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 67.5 cm |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRA 6261BS EU/N
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
