BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Whirlpool WSFO 3O23 PF |
skladem
|
10 790 Kč | |
| 2 |
|
Meliconi 656115 Torre Style L60, univerzální, 10 let zákruka, Made in Italy |
skladem
|
1 076 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje NRK6192AW4 |
skladem
|
9 990 Kč |
Celkem 1023 produktů
Pračka s předním plněním
Gorenje W2PNEI84A1SW/CZ
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pračka s předním plněním
Gorenje W2PEIS74A1DOK
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pračka s předním plněním
Gorenje W2PNEI94A1SW/CZ
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 9 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Myčka nádobí
AEG Mastery FFB73716PM
Doprava zdarma
skladem
22 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Pračka s předním plněním
Samsung WW60A3120BE/ LE
Doprava zdarma
skladem
10 033 Kč
| Energetická třída: | C |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRBX 6252BS EU
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLR 6240L EU/N
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Kombinovaný sporák
Mora K 224 AW
Doprava zdarma
skladem
6 436 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Myčka nádobí
Electrolux ESM89400SX
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 14 |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 701/2 Grey Edge
Doprava zdarma
skladem
35 883 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 555 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 401/2 White Edge
Doprava zdarma
skladem
25 493 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 272 l |
Mrazicí skříň prosklené dveře
Tefcold UF 400 SG
Doprava zdarma
skladem
32 899 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 185.5 cm |
| Celkový objem: | 340 l |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK619CA2XL4
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 185 cm |
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 05B1
skladem
3 181 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.22 kWh |
| Výška: | 51 cm |
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 06A1
skladem
3 118 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.22 kWh |
| Výška: | 49.5 cm |
Sušička prádla
Whirlpool WP C9 WBS EE
Doprava zdarma
skladem
15 849 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 68 cm |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS312ASW
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 186 cm |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS322BPY
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 203 cm |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS322CSW
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 203 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
