BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
LG MH6535GIS černá |
skladem
|
3 310 Kč | |
| 2 |
|
Mora C 2231 AW |
skladem
|
8 990 Kč | |
| 3 |
|
ECG ETH 3701G |
skladem
|
3 490 Kč |
Celkem 1056 produktů
Pultová chladicí vitrína, přední oblé sklo
Tefcold LCT 750 CP
Doprava zdarma
skladem
18 230 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 67 cm |
| Celkový objem: | 100 l |
Jednodveřová chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold BC60
Doprava zdarma
skladem
11 119 Kč
| Energetická třída: | C |
| Celkový objem: | 58 l |
| Barva: | Černá |
Kombinovaný mrazicí / chladicí ostrov
Tefcold Twin HEAD-A-CF
Doprava zdarma
skladem
80 815 Kč
| Energetická třída: | G |
Sklokeramický sporák
Mora C 8678 BS
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Mrazicí / Chladicí ostrov
Tefcold SFI185B HC-CF VS
Doprava zdarma
skladem
68 618 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 83.2 cm |
| Celkový objem: | 786 l |
Mrazicí skříň prosklené dveře
Tefcold UFFS371GCP
Doprava zdarma
skladem
33 051 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 300 l |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 700 EW7TN23372C
Doprava zdarma
skladem
16 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1300 |
| Náplň: | 7 kg |
Minibar s třemi prosklenými křídlovými dveřmi
Tefcold CBC 310 G minibar
Doprava zdarma
skladem
41 240 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Celkový objem: | 442 l |
Kombinovaný sporák
Mora K 224 AW
Doprava zdarma
skladem
6 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Sušička prádla
LG RC81V9AV4N
Doprava zdarma
A +++
A +++
skladem
19 925 Kč
| Energetická třída: | A+++ |
| Náplň: | 8 kg |
| Hloubka: | 66 cm |
Šuplíkový mrazák
ECG EFT 11430 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 160 l |
Myčka nádobí
Electrolux 300 AirDry ESA47210SW
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 94 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 13 |
Distributor zmrzliny
Tefcold FIJI 4
Doprava zdarma
skladem
71 269 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 124.7 cm |
| Barva: | Bílá |
Pultová mraznička posuvné oblé víko
Elcold Focus 73 GREY/1
Doprava zdarma
skladem
18 561 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 85 cm |
| Celkový objem: | 113 l |
Monoklimatická chladnička
ECG ERT 10861 WE
Záruka 5 let
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.23 kWh |
| Výška: | 86.4 cm |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFS 7469 W EE
Doprava zdarma
skladem
8 306 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Americká chladnička
Gorenje NRR9185EAXL
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 178.6 cm |
| Barva: | Nerezová |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS322CSW
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 203 cm |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRA 6261BS EU/N
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište