Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 2283 PUMPKIN světelný senzor, 3000K, 0,5W, 5lm |
skladem
|
139 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6949 Carnival LED 5W |
ihned k expedici
|
950 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 2282 PUMPKIN světelný senzor, 3000K, 0,5W, 5lm |
ihned k expedici
|
139 Kč |
Celkem 333 produktů
Lávová lampa s reproduktorem
Rabalux 6949 Carnival LED 5W
ihned k expedici
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Moderní |
Noční orientační svítidlo
Rabalux 2282 PUMPKIN světelný senzor, 3000K, 0,5W, 5lm
Poslední kus
ihned k expedici
139 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 5101 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
ihned k expedici
139 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5103 Stropní svítidlo UFO E27/60W/230V
ihned k expedici
139 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Solná lampa
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
419 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Solná lampa
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Solná lampa
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo
ihned k expedici
530 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Oranžová |
| Série: | IGDRASIL |
Stolní lampa
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V
ihned k expedici
558 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm
ihned k expedici
459 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V
ihned k expedici
210 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 2563 Závěsné svítidlo SADIE E27/60W
ihned k expedici
1 313 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Rabalux 3082 Stropní LED Ceilo 3200lm ovladač
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4407 Colin LED Stolní lampa LED/5,6W/230V
ihned k expedici
572 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 2069 LYCHEE 1xE14, černá
ihned k expedici
274 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70199 LiTrack koncovka
ihned k expedici
55 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá
Poslední kus
ihned k expedici
299 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
115 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
