Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
579 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
210 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá |
ihned k expedici
|
399 Kč |
Celkem 333 produktů
LED žárovka
Rabalux 79004 SMD LED, GU10 , 5W, 400lm, RGB
skladem
189 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Rabalux 79119 zdroj SMD LED G9, 7W, 640lm, 3000K
skladem
95 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71200 SHAUN2 24W, 2580lm, 4000K, d220mm, černá
skladem
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8873 LED Venkovní nástěnné svítidlo MARIBOR LED/12W/230V IP65
Poslední kus
skladem
1 290 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Stolní lampa
Rabalux 6980 Osias 9W, černá
Poslední kus
skladem
699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8060 BONA 2xLED/4,5W
Poslední kus
skladem
1 550 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Stropní svítidlo
Rabalux 71132 Lucas stropní svítidlo,LED 12W, 26,5cm IP44, 4000K, 830lm
skladem
750 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
