Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 5101 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5103 Stropní svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč |
Celkem 333 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W
Poslední kus
ihned k expedici
239 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5407 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
219 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
359 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 3439 LED koupelnové stropní svítidlo LUCAS LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Světelný tok: | 1560 lm |
Stropní svítidlo
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
794 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | F |
Lávová lampa
Rabalux 4106 Lávová lampa LOLLIPOP 2 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Styl: | Dekorační |
Stolní lampa
Rabalux 4170 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 4391 Stolní lampa MOLLY E14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
401 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6306 Bodové svítidlo SOMA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
299 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stojací lampa
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 141 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Barva: | Matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
589 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
579 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lávová lampa
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
750 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Fialová |
| Styl: | Standardní |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
1 090 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá |
Stolní lampa
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá
Poslední kus
ihned k expedici
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
469 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5897 LED Nástěnné koupelnové svítidlo JOHN 1xLED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 690 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Stolní lampa
Rabalux 4215 Arno Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
457 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
