Nástěnné svítidlo Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V (poslední kusy)
Zobrazovat Štítky energetické třídy
Porovnejte naši cenu s konkurencí
Poslední kus
Nástěnné svítidlo Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
Katalogové číslo: 157627
ihned k expedici( ověření dostupnosti zboží )Možnosti doručení
1 - 2 kusy, možnost vyzvednutí:Osobní odběr prodejna Svítidla Svitavy
Přidat do porovnání
Rabalux
Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
icon
Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici
icon
Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
ihned k expedici
Popis produktu
Kód položky: RL5163
Max. příkon zdroje: 60 W
Napětí: 230
Styl: Klasický
Typ: Nástěnné svítidlo
Výrobce: Rabalux
Série: UFO Rabalux
Materiál: kov; sklo
Barva: bílá; černá
Průměr: 310 mm
Patice: E27
Stupeň krytí (IP): IP20
Žárovky součástí balení: NE
Počet žárovek: 1
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
Max. příkon zdroje: 60 W
Počet žárovek: 1
Energetická třída: Neobsahuje zdroj
Styl: Klasický
Barva: Bílá, černá
Série: UFO
Materiál: Kov / sklo
Typ: Nástěnné svítidlo
Závit/Patice: E27
Napětí: 230 V