Výpis produktů výrobce Elica
Nejprodávanější produkty v kategorii Elica
| 1 |
|
Elica ELITE 14LUX GRIX/A/60 |
skladem
|
2 421 Kč | |
| 2 |
|
Elica ERA C BL/A/72 |
skladem
|
3 951 Kč | |
| 3 |
|
Elica CIAK 2.0 S GR/A/60 |
skladem
|
5 931 Kč |
Celkem 218 produktů
Výsuvný odsavač par
Elica PANDORA BL/ F/ 90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
37 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová, stříbrná |
Komínový odsavač par
Elica CIRCUS IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 384 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 491 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica BERLIN CR/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 591 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BLIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 590 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 371 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica ADELE IS BLIX/A/90 X 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
24 690 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD GR/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 011 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN PLUS IXGL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 691 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD S IX/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 911 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica LANE GR/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 590 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica WISE BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 091 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LESSENZA BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 871 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica WISE BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Indukční varná deska s integrovaným odsavačem
Elica NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
71 990 Kč
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD S IX/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica EMERALD WH/A/60 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica HAIKU BL/A/32
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
30 321 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 32 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica JOY WHIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica CLOUD SEVEN IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
26 541 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LIXA BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
