Výpis produktů výrobce Elica
Nejprodávanější produkty v kategorii Elica
| 1 |
|
Elica CIAK 2.0 GR/A/60 |
skladem
|
5 031 Kč | |
| 2 |
|
Elica ELITE 14 PLUS BL/A/60 |
skladem
|
2 961 Kč | |
| 3 |
|
Elica LANE WH/A/52 |
skladem
|
7 731 Kč |
Celkem 218 produktů
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/50
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/90
Záruka 5 let
skladem
3 861 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 26 IX/A/90/VT
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 001 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 581 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX BL/ A/ 60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 35 GRIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 171 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 645 m3/h |
Stropní odsavač par
Elica CLOUD SEVEN IX/F/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
26 541 Kč
| Energetická třída: | - |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 570 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C BL/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 591 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica CORALINE WH/A/60 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 901 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD GR/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica HIDDEN 2.0 IXGL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 391 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TUBE PRO IX/A/43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 931 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica JOY BLIX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica WISE WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica JOY ISLAND WHIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
25 101 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL CRBR/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 551 Kč
| Energetická třída: | D |
Komínový odsavač par
Elica PLAT BL/F/80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
23 391 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHEEN-S BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHEEN-S WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica LEVER IX/A/56
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 421 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 56 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Indukční varná deska s odsáváním
Elica NIKOLATESLA FIT 3Z BL/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
40 491 Kč
| Šířka: | 72 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 3 |
Ostrůvkový odsavač par
Elica IKONA LIGHT BL MAT/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 921 Kč
| Energetická třída: | A |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
