Výpis produktů výrobce Elica
Nejprodávanější produkty v kategorii Elica
| 1 |
|
Elica TUBE ISLAND PRO IX/A/43 |
skladem
|
17 271 Kč | |
| 2 |
|
Elica TONDA IX/F/90 |
skladem
|
6 921 Kč | |
| 3 |
|
Elica BOX IN LX/BL MAT/A/90 |
skladem
|
9 801 Kč |
Celkem 218 produktů
Komínový odsavač par
Elica FLAT GLASS IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 661 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C WH/A/72
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY PB IX/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 131 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica IKONA LIGHT IX/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 921 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STILL WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 790 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STONE IX/A/33
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 031 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 33 cm |
| Výkon odsávání: | 559 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA BL/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica APLOMB WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 680 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
