Výpis produktů výrobce Elica
Nejprodávanější produkty v kategorii Elica
| 1 |
|
Elica NIKOLATESLA BL/ A/ 83 |
skladem
|
37 890 Kč | |
| 2 |
|
Elica LANE WH/A/72 |
skladem
|
8 361 Kč | |
| 3 |
|
Elica ELITE 14 LUX BL/A/50 |
skladem
|
2 691 Kč |
Celkem 218 produktů
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STONE WH/ A/ 33
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 031 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 33 cm |
| Výkon odsávání: | 625 m3/hod. |
Ostrůvkový odsavač par
Elica JUNO BL/ F/ 50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 221 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica VERVE IX/F/50
Záruka 5 let
skladem
1 791 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 205 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica L'ESSENZA WH/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 061 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SPOT NG H6 IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 661 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica CIRCUS IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 841 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 384 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BL MAT/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 790 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BL MAT/A/90 GFB
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 890 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 441 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/WH/A/60
Záruka 5 let
skladem
4 491 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY LX WH/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHY-S WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 161 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STILL BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SWEET PELTROX/F/85
Doprava zdarma
skladem
21 141 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 85 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL ANBR/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 011 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL ANBR/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 551 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL CRBR/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 011 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
