NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stůl psací s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-520 OAK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BK) |
skladem CEN
|
2 190 Kč | |
| 3 |
|
Halmar CARMEN přírodní / černá |
2 - 3 týdny
|
2 662 Kč |
Celkem 2958 produktů
Věšák
Autronic Stojanový kovový věšák, chromovaný, výška 180 cm (80001-06B CR)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 182 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-395 SIL2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 160 cm bílá / černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 167 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Dřevo |
Televizní stolek
Halmar MURANO dub artisan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 340 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 61.00 |
Televizní stolek
Halmar LIVO 180 závěsná s krbem bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 323 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 37 |
Konferenční stolek
Halmar FELICIA rám - zlatá, deska - černá mramor (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Barová židle
Halmar H102 černá
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 dub wotan mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 74,5 |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar KING černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 125 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Houpací křeslo
Autronic potah zelená látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-371 GRN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar INES konferenční stolky sestava, zelená mramor / černá
2 - 3 týdny
2 042 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | Kámen |
Konferenční stolek
Halmar JAVA konferenční stolky sestava, ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 205 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K554 židle šedá / j.šedá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar MERCURY 3 konferenční stolky sestava, barva: bílá mramor / zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 240 Kč
| Barva: | Bílá, zlatá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino plast, čtyřnohá kovová podnož (CT-X7034 CAP)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821820tmav 45 x 45 cm tmavě šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Odkládací stolek
Homestyling KO-HZ1234220 oválný 35 x 53 cm bílá
skladem
649 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Kov |
Moderní jídelní židle
Signal Berry Brego, barva Curry 68
skladem
2 190 Kč
| Barva primární: | Žlutá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar CEZAR lenoška, béžová
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, kůže, TV-B3980 BR3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 491 Kč
| Materiál: | Kůže |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
