Polohovací křeslo Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka vintage, TV-Q8668 BR3
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz





Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka vintage, TV-Q8668 BR3
skladem CENPopis produktu
Název: Polohovací křeslo, elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka vintage, TV-Q8668 BR3Popis:
Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a dvěma motory nabízí komfortní relaxaci díky možnosti individuálního nastavení opěradla a podnožky. Potah je z příjemné hnědé látky, která zajišťuje měkký dotek a snadnou údržbu. Robustní rám podporuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco výklopná funkce umožňuje snadné vstávání z křesla. Široké čalouněné područky doplňují pohodlí při sezení. Křeslo je ideální pro odpočinek i sledování televize, přičemž elektrické ovládání zajišťuje plynulý a tichý pohyb polohovacích částí.
- Šířka (cm): 90 cm
- Výška (cm): 98 cm
- Hloubka (cm): 94 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 43.8 kg
- Hmotnost - netto (kg): 39.87 kg
- Montážní návod 1
Technické parametry
| Materiál: | Látka |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Látka Vintage |
| Funkce: | Polohovací |
| Hloubka (cm): | 94 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 56 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 43.8 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 39.87 kg |
| Karton1: | 96x76,5x65 |
| Martindale (ot.): | 150000 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Počet balení: | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Područky: | Ano |
| Rozklad: | Ano |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Styl: | Moderní |
| Šířka područek (cm): | 21 cm |
| Šířka sedu: | 44 cm |
| Typ ovládání: | Elektrické zabudované ovládání |
| Výška (cm): | 98 cm |
| Výška područek (cm): | 63 |
| Výška sedu (cm): | 50 cm |
| Highlight 1: | 2 motory |
| Otočná: | Ne |
| Počet motorů (ks): | Dva |
| Skupina zboží: | Polohovací křeslo |
| tloušťka pěny opěráku: | 0.8 |
| tloušťka pěny sedáku: | 3 |
| Nastavitelná hloubka: | 167 |
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika


























