Botník Autronic kov, černá, GD-403 BK
Katalogové číslo: 338977
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Autronic

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Název: Botník, kov, černá, GD-403 BKPopis:
Botník s čtyřmi policemi v černém kovovém provedení nabízí praktické a přehledné uspořádání obuvi v domácnosti. Police jsou navrženy pro snadnou údržbu a dlouhou životnost, zatímco plastová konstrukce zajišťuje stabilitu a ochranu podlahy před poškozením. Nadčasový design s otevřenou konstrukcí umožňuje rychlé větrání obuvi a zároveň usnadňuje přístup ke každému páru bot. Kompaktní rozměry botníku jej předurčují k umístění v předsíních, chodbách nebo šatnách, kde efektivně využije dostupný prostor.
- Šířka (cm): 62 cm
- Výška (cm): 62.5 cm
- Hloubka (cm): 19.5 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 0.935 kg
- Hmotnost - netto (kg): 0.925 kg
- Montážní návod 1
Technické parametry
| Výška (cm): | 62.5 cm |
| Barva: | Černá |
| Barva nohou: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| Hloubka (cm): | 19.5 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 0.935 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 0.925 kg |
| Karton1: | 65x53,5x43 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál desky: | Kov |
| Materiál konstrukce: | Plast |
| Nosnost (kg): | 8 kg |
| Počet balení: | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu: | 20 |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x 1,5 |
| Styl: | Industriální |
| Šířka (cm): | 62 cm |
| Highlight 1: | Nízká hmotnost |
| Skupina zboží: | Botník |
GPSR - Odpovědná osoba
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika












