NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Alpi LORIA SO1 - látka B, Harrison 9516 |
skladem
|
41 900 Kč | |
| 2 |
|
Alpi DELPHI S01 s matrací - látka B, Benett 9516 (lahvově zelená) |
skladem
|
45 900 Kč | |
| 3 |
|
Halmar K516 hořčicová |
2 - 3 týdny
|
1 971 Kč |
Celkem 2943 produktů
Moderní jídelní židle
Alpi AUREA chair dub-224, Wild oak, kůže-905
Doprava zdarma
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
ihned k expedici
6 475 Kč
| Dekor: | Divoký dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Postel z masivu
Alpi NEX 180x200 - dřevo buk, bílá
Doprava zdarma
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
9 990 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masiv |
Moderní jídelní židle
Halmar K516 hořčicová
2 - 3 týdny
1 971 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Rohová sedací souprava s polohovatelnými opěrkami hlavy
Alpi LORIA SO1 - látka B, Harrison 9516
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
41 900 Kč
| Šířka (cm): | 271.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Rohová sedací souprava s funkcí rozkladu a úložným prostorem
Alpi SOHO 01 - látka B, Keila 9981
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
28 690 Kč
| Šířka (cm): | 252.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Rohová sedací souprava s úložným prostorem a matrací
Alpi DELPHI S01 s matrací - látka B, Benett 9516 (lahvově zelená)
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
45 900 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX 2 šedá
ihned k expedici
2 459 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Matrace do dětské postýlky
Perdormire pro vaše batole Baby White, 70x140 cm
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 190 Kč
| Výška: | 12 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Profil: | Zónová |
Moderní jídelní židle
Halmar K373 béžová
ihned k expedici
1 646 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářská židle
Halmar DINGO šedá-černá
ihned k expedici
1 158 Kč
| Barva: | Černá/Šedá |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Šedá |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 BUK)
ihned k expedici
414 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Kancelářská židle
Halmar DINGO růžová
ihned k expedici
1 158 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Růžová |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní a konferenční židle, potah krémová látka, kovové nohy, černý mat (HC-533 CRM2)
ihned k expedici
1 990 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION dub medový / tap: RIVIERA 91
ihned k expedici
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar CALI s lamelami C4 artisan (2 Karton)
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 868 Kč
| Barva: | Dub artisan |
| Výška (cm): | 85 |
Moderní jídelní stůl
Halmar GRACJAN barva tmavý ořech (2 Karton)
ihned k expedici
3 993 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 80 - 160 |
Chránič matrace
Klinmam Tencel Baby, 70x140 cm
ihned k expedici
919 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 70x140 |
| Materiál: | Bavlna |
Moderní jídelní židle
Halmar K373 židle šedá
ihned k expedici
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 180 s možností krbu bílá mat/ bílá mat
ihned k expedici
4 846 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 52 |
Moderní jídelní stůl
Halmar REGINALD_2 stůl kulatý deska - sklo černá, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 839 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
konferenční stolek
Signal PRIAM B (malý) skleněný 58x49x38cm
Poslední kus
ihned k expedici
2 400 Kč
| Barva: | Čirá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
