NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K410 šedá velvet |
2 - 3 týdny
|
2 743 Kč | |
| 3 |
|
Halmar OPTIMA béžová |
2 - 3 týdny
|
5 639 Kč |
Celkem 2958 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 200x100x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F200 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
20 601 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Barová židle
G21 Lima látková, gray
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF kovová kostrukce - bílý matný lak, dřevěné nohy (DT-304 WT)
skladem CEN
2 601 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Signal GRAPE černá podnož/béžová Bluvel 40
skladem
1 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar KAYLEON béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 092 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolky
Halmar MANADO sestava černá / přírodní
2 - 3 týdny
3 170 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Přírodní ratan |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MERIDA béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Masiv |
Kancelářský kontejner
Halmar NILS borovice
2 - 3 týdny
1 554 Kč
| Barva: | Borovice |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 65 cm |
Věšák
Halmar WU31 přírodní
2 - 3 týdny
1 808 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Kov, dřevo |
| Výška (cm): | 166 |
Komoda
Halmar RANDOM KM-2 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I4 tmavý popel (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 598 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 192 |
Konferenční stolek
Halmar BORNA deska bílá mramor
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 béžová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar CARLOS kancelářské křeslo jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Moderní jídelní stůl
Halmar CLEMENTE stůl deska - bílá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 323 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Barová židle
Halmar H123 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Bogolan Multi 140x200+70x90 dárkový box
Doprava zdarma
skladem
2 749 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, dub sonoma, APC-3218 SON
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Obývací stěna
Halmar VALETTA sestava, barva: kašmír (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 922 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Šířka (cm): | 280.00 |
Sedačka s rozkladem
Autronic Trojmístná rozkládací pohovka, hnědá, látka vintage, ASD-4302 COF3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 990 Kč
| Šířka (cm): | 200.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
