NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-314 OAK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic potah růžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-371 PINK2) |
skladem CEN
|
2 691 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, šedá manšestrová látka (TAB-471 GREY6) |
skladem CEN
|
315 Kč |
Celkem 2958 produktů
Televizní křeslo
Autronic Televizní a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka v dekoru vintage, 1 motor 240V (TV-4094 GREY3)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 811 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar FRESCO růžová velvet
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Růžová |
Barová židle
Halmar H69 černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K385 jasně růžová / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K386 šedá
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolky
Halmar MERCURY 2 sestava, rám - stříbrná, sklo - bílá mramor
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 315 Kč
| Barva: | Bílá, chrom |
| Materiál desky: | Sklo |
Křeslo
Halmar SOFT 2o černá rám, jasně šedá
2 - 3 týdny
4 501 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | MDF |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 160x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 632 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
Komoda
Halmar MURANO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 86 cm |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble I WZ-0169 (1031691701) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
20 736 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek 140 dub wotan/dub wotan
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 30 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7130 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810hned 45 x 45 cm hnědý
skladem
361 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, světle šedá látka, černý kov (DCL-P3107 SIL2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 GREY3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Obývací stěna
Halmar CAMINO sestava, barva: dub artisan - černý (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 230 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 210.00 |
Konferenční stolek
Halmar TRESSE konferenční stolek zelený
2 - 3 týdny
3 719 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál desky: | Lamino |
Houpací křeslo
Autronic růžová, látka, AK-373 PINK2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
