NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Alpi LORIA SO1 - látka B, Harrison 9516 |
skladem
|
41 900 Kč | |
| 2 |
|
Alpi DELPHI S01 s matrací - látka B, Benett 9516 (lahvově zelená) |
skladem
|
45 900 Kč | |
| 3 |
|
Halmar K516 hořčicová |
2 - 3 týdny
|
1 971 Kč |
Celkem 2943 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Ikona 160x90+60cm Ořech , lak
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
85 200 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Sedací souprava
EgoItaliano LOOMING (0212+0848 ) látka: Cashmere mud 08+kůže Bull 1094, nohy: černé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
79 800 Kč
Pohovka
EgoItaliano PACO (2x el.výsuv) kůže Bull 6329, 208cm, code: 1342
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
72 400 Kč
| Šířka (cm): | 208.00 |
| Materiál: | Kůže |
| Barva primární: | Hnědá |
Vitrína
Karpiš Creativ 100x40x190cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
69 129 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 190 |
Sedací souprava
Poldem Bali s elektrickým polohováním, pravý roh, látka Forte 44, nohy chrom
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
66 000 Kč
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Creativ 180x90+80cm dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
60 640 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Dita 160x90+2x50cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
58 647 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Komoda
Karpiš Creativ 90 160x45x90cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
55 150 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Komoda
Karpiš Dita 72 152x45x72cm Dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
48 166 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 72 cm |
Komoda
Atlas OMNIA LUX VK 120_dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
46 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 140 cm |
Rohová sedací souprava s úložným prostorem a matrací
Alpi DELPHI S01 s matrací - látka B, Benett 9516 (lahvově zelená)
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
45 900 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Sedací souprava
LBO ECLIPSE 1HOBKL-E-2KF-PKR, látka: Storm 71 - Blue Sky
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
45 200 Kč
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Modrá |
Sedací souprava
Morel FASANO pravá (3F+N+2P ) látka III.: Milton 11 new, nohy: Chrom A
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
44 990 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hořčicová |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble 200x200 BE-0575 dub (105575141) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
44 748 Kč
| Velikost matrace: | 200 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
Sedací souprava
LBO ARTE 2FL-BKR Aphrodite 5 DOVE
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
44 100 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedací souprava
LBO ARTE BKL-2FR , látka : VERA 5
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
44 100 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Sedací souprava
Arkos LEO I-R-II, látka: Cremona 04 - levý roh
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 900 Kč
| Šířka (cm): | 326 cm |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Manželská postel
Novaluna BELLAGIO P0301021, 180x200STD Basic, T3462 A01
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 400 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Manželská postel |
Sedací souprava
Emagra Bangkok/P pravá, látka: Habana light Grey
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 280 Kč
| Šířka (cm): | 288.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Sedací souprava
Dodič RENE (031+62 ) levá, látka: Nepal 9316
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 900 Kč
| Šířka (cm): | 292 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Komoda
Dico 120-4Z-AVANTGARDE 997.00-20-dub divoký, medová barva
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 890 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 88 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
