BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Candy WSK1102 |
skladem
|
1 099 Kč | |
| 2 |
|
Gorenje F492PW |
skladem
|
5 990 Kč | |
| 3 |
|
Mora P 2240 AW |
ihned k expedici
|
5 792 Kč |
Celkem 1023 produktů
Mikrovlnná trouba
Whirlpool MWP 201 W
Doprava zdarma
skladem
3 043 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
| Průměr talíře: | 24.5 cm |
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 44S
Doprava zdarma
skladem
5 331 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 0.44 kWh |
| Výška: | 54.5 cm |
Chladicí vitrína obslužná ventilovaná
Juka Hawana W 375/115
Doprava zdarma
skladem
240 658 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 125 cm |
| Celkový objem: | L |
Zásuvkový minibar s plnými dveřmi
Tefcold TD 50 A
Doprava zdarma
skladem
12 338 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 42 cm |
| Celkový objem: | 45 l |
Chladící vitrína
Guzzanti GZ 85
Doprava zdarma
skladem
6 683 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 84 cm |
| Celkový objem: | 85 l |
Kombinovaný chladicí/mrazicí stůl s jednou zásuvkou v celonerezovém provedení
Tefcold UD1-2-P
Doprava zdarma
skladem
32 463 Kč
| Energetická třída: | G |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425 CP-I BLACK
Doprava zdarma
skladem
18 970 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Pultová chladicí vitrína, přední oblé sklo
Tefcold LCT 750 CP
Doprava zdarma
skladem
18 230 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 67 cm |
| Celkový objem: | 100 l |
Stolní myčka nádobí
Electrolux ESF2400OK
Doprava zdarma
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 61 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 6 |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 600 EW6TN4261
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | D |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold MSU 400
Doprava zdarma
skladem
20 157 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 358 l |
Kombinovaný mrazicí / chladicí ostrov
Tefcold Twin HEAD-A-CF
Doprava zdarma
skladem
80 815 Kč
| Energetická třída: | G |
Chladicí jednodveřová skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold FS 1220
Doprava zdarma
skladem
17 315 Kč
| Energetická třída: | E |
Minibar s dvěma plnými křídlovými dveřmi
Tefcold CBC 210 minibar
Doprava zdarma
skladem
32 343 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
Šuplíkový mrazák
Gorenje FN 619EEW5
Doprava zdarma
skladem
13 065 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 280 l |
Myčka nádobí
Electrolux ESG42310SW
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 63 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Mrazicí skříň plné dveře
Tefcold GUF 70
Doprava zdarma
skladem
35 393 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 200 cm |
| Celkový objem: | 528 l |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRR9185ESXL1
Doprava zdarma
skladem
21 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 178.6 cm |
Šuplíkový mrazák
Whirlpool W55Z1 112W
Doprava zdarma
skladem
6 555 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 95 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
