Výpis produktů výrobce Concept
Nejprodávanější produkty v kategorii Concept
| 1 |
|
Concept CP 2000 2v1 |
ihned k expedici
|
2 299 Kč | |
| 2 |
|
Concept VP4353 18,5 V Wet & Dry Riser extension |
skladem
|
1 999 Kč | |
| 3 |
|
Concept NM4100 NORDIC bílý |
ihned k expedici
|
999 Kč |
Celkem 313 produktů
Výsuvný odsavač par
Concept OPV 3260
skladem
2 599 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 198 m3/h |
Podlahový bezsáčkový vysavač
Concept VP5150
skladem
1 999 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | černá, červená |
| Hlučnost: | 78 dB |
Dětská chůvička s kamerou
Concept KD4010 SMART KIDO
Doprava zdarma
skladem
3 999 Kč
| Typ chůvičky: | Digitální |
| Přenos: | Oboustranný |
| Přenos obrazu: | Ano |
Samostatná vestavná trouba
Concept ETV5560
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
6 499 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Rychlovarná konvice
Concept RK4195
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá |
Tyčový vysavač
Concept 3v1 ULTIMATE UV Power 29,6 V VP6150 + + 7 let na motor a 60 dnů na vrácení
Doprava zdarma
60 dnů garance vrácení zboží
Záruka 7 let
Záruka 7 let
60 dnů garance vrácení zboží
Záruka 7 let
Záruka 7 let
skladem
5 999 Kč
| Příkon/výkon: | 130 W |
| Barva: | Černá |
| Hlučnost: | 85 dB |
Vestavný odsavač par
Concept OPI4060bc
Záruka 3 roky
skladem
4 599 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 410 m3/h |
Rychlovarná konvice
Concept RK3360
skladem
899 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Barva: | Černá |
Kombinovaná chladnička
Concept LA7691bc
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
26 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 178 cm |
Komínový odsavač par
Concept OPK5260bc
Záruka 3 roky
skladem
3 599 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 340 m3/h |
Kuchyňský granitový dřez
Concept DG00C50wh Cubis bílý
skladem
4 799 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Granit |
| Odkapávač: | Bez odkapu |
Výsuvný odsavač par
Concept 50cm OPV 3150
skladem
2 399 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 49.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK2760ss
Záruka 3 roky
skladem
3 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 524 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK3560bc
Záruka 3 roky
skladem
2 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 537 m3/h |
Kombinovaná chladnička
Concept LA8383ds
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
20 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Spotřeba el. energie: | 1 kWh |
Komínový odsavač par
Concept OPK5860bc
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
8 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Vestavný odsavač par
Concept OPI3060bc
Záruka 3 roky
skladem
3 799 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 517 m3/h |
Vestavný odsavač par
Concept OPI7060bc BLACK
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
9 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 635 m3/h |
Sklokeramická varná deska
Concept SDV4760
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
5 499 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
