Výpis produktů výrobce Concept
Nejprodávanější produkty v kategorii Concept
| 1 |
|
Concept SO 1015 |
skladem
|
1 099 Kč | |
| 2 |
|
Concept RK 7010 |
ihned k expedici
|
399 Kč | |
| 3 |
|
Concept FAMILY SV3080 |
ihned k expedici
|
1 699 Kč |
Celkem 313 produktů
Sušička ovoce
Concept SO3000
Doprava zdarma
skladem
4 799 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Počet plat: | 6 |
| Regulace teploty: | Ano |
Plynová varná deska
Concept PDV7230bc - black
Doprava zdarma
skladem
3 299 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Tyčový aku vysavač
Concept VP4500 14,8 V Direct Air
skladem
1 499 Kč
| Příkon/výkon: | 180 W |
| Barva: | Černá, modrá |
| Hlučnost: | 80 dB |
Stolní mixér
Concept SM3380 smoothie maker Active bílý
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Pulsní spínač: | Ne |
| Materiál: | Tritan |
Rychlovarná konvice
Concept RK3170
skladem
1 199 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Bílá/nerezová |
Vakuovačka
Concept VA 0040
skladem
1 499 Kč
| Příkon/výkon: | 120 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Odsávání vzduchu: | Ne |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3150bc
skladem
2 399 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 49.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Plynová varná deska
Concept PDV7260bc BLACK
Doprava zdarma
skladem
4 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560wh WHITE
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Klasický odsavač par
Concept OPP2260
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Nerezový dřez s odkapem
Concept NANO coat TITANIA pravý DNN1045dsr
Doprava zdarma
skladem
9 999 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Vlevo |
Plynová varná deska
Concept PDV7460wh WHITE
Doprava zdarma
skladem
5 999 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Rychlovarná konvice
Concept RK0092
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Barva: | Tmavě šedá |
Klasický odsavač par
Concept OPP1360ss
skladem
1 599 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná mikrovlnná trouba
Concept MTV 3125
Doprava zdarma
skladem
6 999 Kč
| Barva: | Černá/nerezová |
| Celkový objem: | 25 l |
| Gril: | Ano |
Robotický vysavač s mopem
Concept RoboCross Laser VR3300 + + 7 let na motor
Doprava zdarma
Záruka 7 let
Záruka 7 let
Záruka 7 let
Záruka 7 let
skladem
3 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Hlučnost: | 68 dB |
Vestavný odsavač par
Concept OPI3060
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
3 799 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 517 m3/h |
Podlahový sáčkový vysavač
Concept VP8291 4A PERFECT CLEAN 700 W + + 60 dnů na vrácení
Doprava zdarma
60 dnů garance vrácení zboží
60 dnů garance vrácení zboží
skladem
2 999 Kč
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Barva: | Bílá |
| Hlučnost: | 67 dB |
Digitální dětská váha s aplikací
Concept VD4000 KIDO
skladem
1 199 Kč
| Nosnost: | 20 kg |
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Plast |
Horkovzdušná fritéza
Concept FR2500
skladem
1 399 Kč
| Typ fritování: | Horký vzduch |
| Maximální obsah: | 2.5 l |
| Displej: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
