Výpis produktů výrobce Concept
Nejprodávanější produkty v kategorii Concept
| 1 |
|
Concept SO 1060 In Time |
ihned k expedici
|
1 190 Kč | |
| 2 |
|
Concept SO 1020 |
|
ihned k expedici
|
1 299 Kč |
| 3 |
|
Concept SO 2020 RAW FOOD |
ihned k expedici
|
1 690 Kč |
Celkem 313 produktů
Sušička ovoce s časovačem
Concept SO 1060 In Time
Doprava zdarma
ihned k expedici
1 190 Kč
| Příkon/výkon: | 245 W |
| Barva: | Bílá/zelená |
| Počet plat: | 9 |
Sušička ovoce
Concept SO 1020
ihned k expedici
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 245 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet plat: | 9 |
Sušička ovoce
Concept SO 2020 RAW FOOD
ihned k expedici
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet plat: | 9 |
Sekáček potravin
Concept RM3300
ihned k expedici
1 799 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | černá |
| Pulsní spínač: | Ne |
Vyhřívací prostěradlo
Concept DV7430 150x80 cm
ihned k expedici
899 Kč
| Použití: | Vyhřívaná podložka |
| Počet stupňů výkonu: | 6 |
| Materiál: | Polyester |
Rychlovarná konvice
Concept RK0060
ihned k expedici
899 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Barva: | Bílá |
Stolní mixér
Concept SM3365 smoothie
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 300 W |
| Pulsní spínač: | Ne |
| Materiál: | Tritan |
Toustovač
Concept SV3055
ihned k expedici
1 199 Kč
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Barva: | Černá |
| Počet sendvičů: | 2 |
Cestovní rychlovarná konvice
Concept RK 7010
ihned k expedici
399 Kč
| Příkon/výkon: | 600 W |
| Celkový objem: | 0.4 l |
| Barva: | Bílá/šedá |
Toustovač
Concept FAMILY SV3080
ihned k expedici
1 699 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Počet sendvičů: | 4 |
Parní mop
Concept CP 2000 2v1
ihned k expedici
2 299 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Barva: | Bílá, tyrkysová |
| Celkový objem: | 0.55 l |
Ruční aku vysavač
Concept VP4352 14,8V Wet&Dry Riser car
ihned k expedici
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 100 W |
| Barva: | Černá |
| Objem sáčku/nádoby: | 0.5 l |
Napěňovač mléka
Concept NM4100 NORDIC bílý
ihned k expedici
999 Kč
| Celkový objem: | 0.25 l |
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Bílá |
Odvlhčovač vzduchu
Concept OV1000 Perfect air
ihned k expedici
1 799 Kč
| Určeno pro prostor: | 15 m2 |
| Objem nádrže: | 1.5 l |
Rychlovarná konvice
Concept RK4120
ihned k expedici
899 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá |
Odvlhčovač vzduchu
Concept OV2012 Perfect Air Smart
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 999 Kč
| Objem nádrže: | 2.2 l |
Bezsáčkový podlahový vysavač
Concept 4A RADICAL Pet Expert VP5240n + + 60 dnů na vrácení
Doprava zdarma
60 dnů garance vrácení zboží
60 dnů garance vrácení zboží
ihned k expedici
3 499 Kč
| Energetická třída: | A+++ |
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Černá, bronzová |
Ruční aku vysavač
Concept VP4380 18,5V Real Force
ihned k expedici
1 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Objem sáčku/nádoby: | 450 ml |
| Doba provozu: | 35 min |
Sendvičovač
Concept SV3070
ihned k expedici
1 499 Kč
| Příkon/výkon: | 900 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Počet sendvičů: | 2 |
Odvlhčovač a čistička vzduchu
Concept OV1210 Perfect Air černý
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 999 Kč
| Určeno pro prostor: | 25 m2 |
| Objem nádrže: | 1 l |
Odvlhčovač vzduchu
Concept OV2220 Perfect Air Smart
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 999 Kč
| Příkon/výkon: | 370 W |
| Barva: | Bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
