Výpis produktů výrobce Concept
Nejprodávanější produkty v kategorii Concept
| 1 |
|
Concept VP4352 14,8V Wet&Dry Riser car |
ihned k expedici
|
1 299 Kč | |
| 2 |
|
Concept OV1000 Perfect air |
ihned k expedici
|
1 799 Kč | |
| 3 |
|
Concept ZV2021 Perfect Air Smart |
ihned k expedici
|
2 999 Kč |
Celkem 313 produktů
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3890 SINFONIA
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
4 999 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Podlahový sáčkový vysavač
Concept VP8290 4A REAL FORCE 700 W + 60 dnů na vrácení
Doprava zdarma
60 dnů garance vrácení zboží
60 dnů garance vrácení zboží
skladem
3 299 Kč
| Energetická třída: | A |
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Barva: | Černá |
Indukční varná deska
Concept IDV6160
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
9 999 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Konvektor
Concept KS4010
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Výška: | 38.5 cm |
Aku tyčový vysavač
Concept Aquaglide 28,8 V VP4220 + 60 dnů na vrácení
Doprava zdarma
60 dnů garance vrácení zboží
60 dnů garance vrácení zboží
skladem
4 499 Kč
| Příkon/výkon: | 160 W |
| Barva: | Černá, béžová |
| Hlučnost: | 80 dB |
Tyčový aku vysavač
Concept VP6310 3v1 ULTIMATE Complete Light 25,9V + + 7 let na motor a 60 dnů na vrácení
Doprava zdarma
60 dnů garance vrácení zboží
Záruka 7 let
Záruka 7 let
60 dnů garance vrácení zboží
Záruka 7 let
Záruka 7 let
skladem
7 999 Kč
| Příkon/výkon: | 420 W |
| Barva: | Černá |
| Hlučnost: | 82 dB |
Samostatná vestavná trouba
Concept ETV7360ss
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
8 499 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Concept OPK3590ss
Záruka 3 roky
skladem
3 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 537 m3/h |
Kuchyňský granitový dřez
Concept DG205C60bc Cubis ČERNÝ
Doprava zdarma
skladem
6 299 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Granit |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Kuchyňský granitový dřez
Concept DG05L60bc Linea ČERNÝ
Doprava zdarma
skladem
6 199 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Granit |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Vestavný odsavač par
Concept OPV3860bc BLACK
Záruka 3 roky
skladem
3 299 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 517 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK5160bc BLACK
Záruka 3 roky
skladem
4 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
| Barva: | černá |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3660
Záruka 3 roky
skladem
3 599 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 384 m3/h |
Samostatná vestavná trouba
Concept Air Fry ETV5960
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
5 999 Kč
| Energetická třída: | A |
Nerezový dřez bez odkapu
Concept NANO coat TITANIA DNN1060ds
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Bez odkapu |
Tyčový aku vysavač
Concept ICONIC Suction Pro 29,6 V VP6045 + + 7 let na motor a 60 dnů na vrácení
Doprava zdarma
60 dnů garance vrácení zboží
Záruka 7 let
Záruka 7 let
60 dnů garance vrácení zboží
Záruka 7 let
Záruka 7 let
skladem
4 499 Kč
| Barva: | zelená, šedá |
| Hlučnost: | 85 dB |
| Doba provozu: | 45 min |
Indukční deska s flexi zónou
Concept IDV5760 SINFONIA
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
8 299 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Kuchyňský robot
Concept ELEMENT RM8010 + 10 let na motor a 60 dnů na vrácení
Doprava zdarma
Záruka 10 let
60 dnů garance vrácení zboží
Záruka 10 let
Záruka 10 let
60 dnů garance vrácení zboží
Záruka 10 let
skladem
5 999 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Objem pracovní nádoby: | 5 l |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
