SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
290 Kč | |
| 2 |
|
Nipeko TL 4076/5 Svítidlo pod linku LED 5W šedé |
skladem
|
386 Kč | |
| 3 |
|
Nipeko (GX6315) stolní lampa FANDA E27 černá |
skladem
|
428 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Osram klasik, 9, 5W, E27, neutrální bílá (TUBELEDKI19WTB)
skladem
39 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98423 LED Nástěnné svítidlo SANIA LED/12W/230V
skladem
1 296 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos Z74216 Filament Candle mléčná 4,2W E14 teplá bílá
skladem
50 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
LED žárovka
Emos ZQ1E23 CLS Mini Globe E14 4,2 W (40 W) 470 lm NV
skladem
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71193 SHAUN2 15W, 1450lm, 4000K, d165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100180 LED 20 ks 12,5m
skladem
999 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 12.5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300220 LED PARTY 10 žárovek 9,5m
skladem
469 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 9.5 m |
Přisazené svítidlo
Avide (9571030) panel přisaz.18W pr.23cm, 3000K, 1480lm
skladem
318 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005171) Laura LED 27W, 3000K/2600lm, 22cm, bílá
skladem
1 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZF5147 LED žárovka Filament A60 / E27 / 3,8 W (60 W) / 806 lm / teplá bílá
skladem
88 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 3.8 W |
Závěsné svítidlo
Vito (2423950) PROFILED-PC 72W 4000K 9648lm BL 90cm
Doprava zdarma
skladem
7 350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 72 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Halogenová žárovka
Avide (9570237) halogen G4, 18W (AHG4WW-18W)
skladem
54 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000410 s LED osvětlením 90 cm
skladem
1 186 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5330500 600 LED 100 cm
skladem
1 866 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční věnec
Homestyling KO-YZB000200prir borovice 25 cm přírodní
skladem
336 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Svícen
Autronic Svícen kovový - 65 cm, 3 ramena, se skly, barva zlatá (FUP557)
skladem CEN
1 292 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 155 cm, zelený (C0190150)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 951 Kč
| Výška (cm): | 155 cm |
| Barva: | Zelená |
Dekorace
Autronic Voják perníkový - magnesium, hnědý s barevným zdobením (ALA1661)
skladem CEN
627 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71196 SHAUN2 15W, 1570lm, 4000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Avide (9570498) Led globe filament 6,5W, E14, 4000K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6.5 W |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72026 LED NORAEL 40W, 2600lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
