SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 2283 PUMPKIN světelný senzor, 3000K, 0,5W, 5lm |
skladem
|
139 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6949 Carnival LED 5W |
ihned k expedici
|
950 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 2282 PUMPKIN světelný senzor, 3000K, 0,5W, 5lm |
ihned k expedici
|
97 Kč |
Celkem 1755 produktů
Halogenová žárovka
Emos ZE1003 ECO Mini Globe 42W E27 teplá bílá, stmívatelná
skladem
20 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 42 W |
LED žárovka
Retlux RLL 262 E14 žárovka LED C35 5W bílá studená
skladem
24 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Emos ZQ3211 LED žárovka Classic Candle 4W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
28 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Emos ZQ4D11 LED žárovka Classic svíčka / E27 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / teplá bílá
skladem
30 Kč
LED žárovka
Emos Classic Candle 4W E14 Teplá bílá
ihned k expedici
30 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Osram LED VALUE CL A FR 40 5W/827 E27 4052899326927
skladem
32 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Emos ZQ1E21 LED žárovka Classic Mini Globe / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / teplá bílá
skladem
37 Kč
LED žárovka
Emos ZQ6E23 Classic Mini Globe / E27 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / neutrální bílá
skladem
37 Kč
LED žárovka
Emos ZQ3221 LED-C38 žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
38 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Osram klasik, 9, 5W, E27, neutrální bílá (TUBELEDKI19WTB)
skladem
39 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED žárovka
Osram Value, klasik, 8,5W, E27, teplá bílá (E1457WSB6500K)
skladem
39 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED žárovka
Emos ZQ8E22 LED žárovka Classic MR16 / GU10 / 4 W (39 W) / 450 lm / teplá bílá
skladem
39 Kč
Halogenová žárovka
Emos ZE0505A JC 14W G4 teplá bílá
skladem
39 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 22 W |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1089 SPOT RELIGHT GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová
Poslední kus
ihned k expedici
40 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Neoneon Best-Led E14 4,5Wstud.bílá BL-E14-4,5-CW
skladem
40 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.6 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
