SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZY 0815T vánoční osvětlení 240 LED vánoční řetěz, 24m, multicolor |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 96435 LAROA stmívatelná LED/4,5W/230V bílá |
ihned k expedici
|
805 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit |
skladem
|
976 Kč |
Celkem 1752 produktů
Lustr
Rabalux 7365 Francesca Lustr na řetězu 5xE14/40W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos Z74238 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E14
skladem
71 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Vánoční řetěz
Homestyling KO-AX8521000 Vánoční světelný řetěz studená bílá 500 LED / 10 m
skladem
567 Kč
| Počet žárovek: | 500 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
LED žárovka
Emos ZQ1E23 CLS Mini Globe E14 4,2 W (40 W) 470 lm NV
skladem
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71193 SHAUN2 15W, 1450lm, 4000K, d165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro
skladem
2 393 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Světelný řetěz
ProGarden KO-XX8115810 venkovní LED PARTY 10 žárovek barevná
skladem
299 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300220 LED PARTY 10 žárovek 9,5m
skladem
469 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 9.5 m |
LED zářivka
Avide (9571723) LED trubice 24W, 150cm, 2880lm, 4000K
skladem
130 Kč
| Příkon/výkon: | 24 W |
| Světelný tok: | 2880 lm |
| Barevná teplota: | 4000 K |
LED žárovka
Rabalux 79148 G95 E27 7W, 870lm, 4000K LED filament světelný zdroj
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000410 s LED osvětlením 90 cm
skladem
1 186 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
immax 07251L NEO LITE SEMPLICI Smart BÍLÉ 40cm 36W 2736 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Rabalux 79105 SMD LED GU10, 8W, 700lm, 3000K
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000210 s LED osvětlením 45 cm
skladem
353 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Anděl kovový s rolničkami - na postavení, vel. XL, bílý (KOB004-XL)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 233 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 34 cm, se šiškami, hnědý (PRZ3358)
skladem CEN
532 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Svícen
Autronic Svícen kovový - 65 cm, 3 ramena, se skly, barva zlatá (FUP557)
skladem CEN
1 292 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Svícen
Autronic Svícen kovový - 5 ramen, na kónické svíčky, zlatý (FUP558)
skladem CEN
1 166 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 155 cm, zelený (C0190150)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 951 Kč
| Výška (cm): | 155 cm |
| Barva: | Zelená |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71211 SHAUN2 LED 15W, 1450lm, 3000K, d165mm, černá
skladem
209 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72026 LED NORAEL 40W, 2600lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
