SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos LED žárovka Classic Candle 6W E14 studená bílá |
skladem
|
55 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZS2221 LED reflektor HOBBY SLIM, 20W neutrální bílá |
ihned k expedici
|
229 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43143 400lm, zoom, USB nabíjení, CREE XTE 5W |
skladem
|
315 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Neoneon Best-Led G45 5W stud.bílá BL-G45-27-5C
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Rabalux 1636 A60 E27 7W LED světelný zdroj
skladem
144 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Eglo 11684 LED žárovka, E27, 9W, teplá bílá LM LED E27
skladem
296 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900505) stropní Coockies 48W ovladač
skladem
1 598 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Avide (9570250) RIALTO jumbo filament 8W 2400K E27
skladem
629 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
LED žárovka
Avide (9570496) LED globe filament 7W, E27, 4000K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-APF477020 Vánoční dekorace skřítek s LED osvětlením 57 cm
skladem
1 217 Kč
| Typ: | Vánoční skřítek |
Stropní svítidlo
AZzardo (AZ2255) Monza R 8 (black) 3000K
skladem
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71123 Robik LED 18W D28cm
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Párty světla
ProGarden KO-AF5300240 řetěž 10 žárovek
skladem
519 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Závěsné svítidlo
Top Light FUTURA 60BZ RC s dálkovým ovladačem, max.6000lm
Doprava zdarma
skladem
3 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Top Light LED Boxter K30 CCT 12W/18W/24W, 3000K/4000K/500K
skladem
1 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350251 Zimní čepice s LED svítilnou žlutá
skladem
181 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Žlutá |
| Světelný tok: | 60 lm |
Přisazené svítidlo
KM (63000705) OH36-S bílá KOBI
skladem
321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
279 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Světelný tok: | 300 lm |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000420 s LED osvětlením 120 cm
skladem
1 866 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Emos ZF5D43 LED-FLM A60 5,9W(60W) 806lm E27 NW
skladem
75 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Věnec
Autronic Věnec umělý - pr. 66 cm, borovice se šiškami, zelený (UKH031)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Rabalux 79175 zdroj SMD LED G9, 9W, 1120lm, 3000K
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Nástěnné svítidlo
TKlighting (10203) MAJA černá E27+G9
skladem
2 314 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Candellux (41-34564) SATTI E14, keramixká, zelená
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
