SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Relux RXL 258 Nano 30LED AA CW TM |
ihned k expedici
|
46 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 96437 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
753 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZQ1E43 Classic Mini Globe / E14 / 6,5 W (60 W) / 806 lm / neutrální bílá |
skladem
|
66 Kč |
Celkem 1752 produktů
LED žárovka
Philips CorePro LEDbulb ND 5-40W A60 E27 840 studená bílá
skladem
82 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED reflektor
Emos P4539 nabíjecí pracovní, 1000 lm
skladem
749 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100100 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
521 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 7.5 m |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225448 LED WIFI bílá stmívatelná E27 470LM
skladem
263 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.9 W |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 12W, 840lm, 4000K, IP44, 60cm, černá
skladem
1 090 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 840 lm |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225441 LED WIFI bílá stmívatelná E14
skladem
215 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 50 W |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000210 s LED osvětlením 45 cm
skladem
353 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
immax 07251L NEO LITE SEMPLICI Smart BÍLÉ 40cm 36W 2736 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Avide (9570497) LED globe filament 6,5W, E14, 2700K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Stropní svítidlo
Top Light SPIRIT 30B CCT, 24W, 2400lm, IP44, 3000K/4000K/6500K
skladem
597 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Vánoční věnec
Homestyling KO-AFB000140 s LED osvětlením 50 cm barevný
skladem
948 Kč
| Typ: | Věnec |
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Rabalux 79119 zdroj SMD LED G9, 7W, 640lm, 3000K
skladem
95 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 65 cm, větve túje a šišky (PRZ4111)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Rabalux 79120 zdroj SMD LED G9, 7W, 640lm, 4000K
skladem
95 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Věnec
Autronic Věnec se šiškami - pr. 35 cm, jehličí a červené bobule (PRZ4018)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 240 cm, zelený (STROM003-240)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 803 Kč
| Výška (cm): | 240 cm |
| Barva: | Zelená |
Vánoční dekorace
Autronic Stromek - polyresinová dekorace, barva béžová (AL1542)
skladem CEN
806 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Závěsné svítidlo
Globo (16055) 4xGX53, 270lm, 1800K
Doprava zdarma
skladem
3 200 Kč
| Energetická třída: | - |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72411 ZOFRAEL LED, 24W, 1850lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Styl: | Moderní |
LED reflektor
Kanlux (45818) XERTO EL 20W, CCT, IP65
skladem
1 699 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71208 SHAUN2 15W, 1480lm, 3000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
