SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43125) nabíjecí s podstavcem, 1400lm |
skladem
|
1 759 Kč | |
| 2 |
|
Muller HM 1560M |
ihned k expedici
|
395 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (89836) Stojací lampa PINTO 1xE27/60W |
ihned k expedici
|
1 976 Kč |
Celkem 1752 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (173173016) Macaw Venkovní nástěnné svítidlo s pohybovým čidlem ČERNÁ 1x3W 230V
skladem
1 350 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Barva: | Černá |
LED žárovka
Emos ZF5141 Filament A60 5,9W, 806 lm E 27
skladem
177 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5.9 W |
Podhledové svítidlo
Avide (9571791) GU10 9x9cm antracit
skladem
44 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 2081 Solo GU10 1x MAX 40W bílá
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-ABR715220 hvězda svítící 18 cm kouřově šedá
skladem
341 Kč
| Typ: | Vánoční hvězda |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225449 LED WIFI bílá stmívatelná E27 860LM
skladem
261 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Stropní svítidlo
Eglo 900654 FUEVA 5, d210mm, 2000lm, 17W, 3000K, bílá
skladem
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (98855) CEPPINO 1xGU10 černá
skladem
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350252 Zimní čepice s LED svítilnou oranžová
skladem
187 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 60 lm |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 120 cm, zelený (STROM004-120)
skladem CEN
2 334 Kč
| Výška (cm): | 120 cm |
| Barva: | Zelená |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 50 cm, větve túje a šišky (PRZ4110)
skladem CEN
806 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Avide (9570495) LED globe filament 7W, E27, 2700K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Stropní svítidlo
Solight (WO8021) ESTELA 60W, 4500lm, d50cm, DO, bílá
skladem
980 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 45 cm, lístky, šišky a bílé bobule s perletí (PRZ4013)
skladem CEN
627 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Top Light SPIRIT 30B CCT, 24W, 2400lm, IP44, 3000K/4000K/6500K
skladem
597 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Vánoční strom
Autronic Jedle - umělý vánoční strom, 250 cm, barva zelená (C0010250)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 772 Kč
| Výška (cm): | 250 cm |
| Barva: | Zelená |
Dekorace
Autronic Svítilna kovová - ozdobná s rukojetí, zlatá (FUP517)
skladem CEN
717 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Svícen
Autronic UM1033 SIL Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, stříbrný
skladem CEN
290 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7363 Francesca E14 3x MAX 40W saténová chromová/ bílá-alabaster
skladem
2 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
