SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem |
skladem
|
1 289 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5897 LED Nástěnné koupelnové svítidlo JOHN 1xLED/12W/230V |
ihned k expedici
|
931 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
skladem
|
379 Kč |
Celkem 1752 produktů
LED zářivka
Retlux 503
skladem
349 Kč
| Příkon/výkon: | 4 W |
| Světelný tok: | 320 lm |
| Barevná teplota: | 4000 K |
LED žárovka
Emos LED žárovka Filament Classic A60 6W 45W E27 Teplá bílá 280° 550 lm
skladem
58 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8060 BONA 2xLED/4,5W
skladem
1 550 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
LED žárovka
Emos Z74305 LED žárovka VNT mini-globe 2W E14 teplá bílá+
skladem
109 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8940 LED Venkovní nástěnné svítidlo RODEZ LED/12W/230V IP44 800lm 4000K
skladem
1 790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Bílá, antracit |
LED žárovka
Nipeko (9570156) LED globe mléíč. 10W, E27 4000K
skladem
162 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10 W |
LED žárovka
Emos Z74246 Žárovka LED Filament Mini Globe, 2W, E27, neutrální bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
Stropní svítidlo
Avide (9570457) LED NANCY mini 32W 2240lm 20x20cm
skladem
574 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71124 Robik LED 24W D38cm
skladem
690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225431 LED RGB WIFI bílá + barevná GU10
skladem
218 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 50 W |
LED žárovka
Emos ZQ5E41 CLS A60 7W(60W) 806lm E27 NW
skladem
43 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Barevná teplota: | 2700 K |
LED žárovka
Rabalux 79006 Filament, LED E27 - 4W, 250lm, 4000K
skladem
95 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Rabalux 79176 zdroj SMD LED G9, 9W, 1120lm, 4000K
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Svícen
Autronic UM1033 GOLD Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, zlatý
skladem CEN
290 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Venkovní nástěnné svítidlo
Kanlux (45816) LERTO EL E27 IP54
skladem
799 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Černá |
Náhradní baterie do svítilny
Extol Light (43128B) baterie náhradní 7,4V, Li-ion, 9600mAh
skladem
831 Kč
| Typ: | Náhradní baterie do svítilny |
Světelný řetěz
ProGarden KO-XX8115800 LED PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
299 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 5 m |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 210 cm, zelený (STROM003-210)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 197 Kč
| Výška (cm): | 210 cm |
| Barva: | Zelená |
Dekorace
Autronic Koník houpací - polyresin, s dárkem, krémovo-zlatý (AL1718-L)
skladem CEN
896 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Koupelnové nástěnné svíttidlo
Rabalux 75049 OLIRO LED, 9W, 1200lm, 4000K, 60cm, chrome/white
skladem
559 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
