SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ1211 LED žárovka Classic Mini Globe 4W E14 neutrální bílá |
skladem
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74247 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E27 |
skladem
|
72 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570852) MORRO E27, chrom |
skladem
|
538 Kč |
Celkem 1752 produktů
LED reflektor
Extol Light (43122) nabíjecí, s podstavcem, 800lm
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Čelovka
Extol Light (43104) 120lm se sensorem
skladem
309 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Světelný tok: | 120 lm |
LED žárovka
Neoneon Best-Led E14 4,5Wstud.bílá BL-E14-4,5-CW
skladem
40 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.6 W |
LED reflektor
Extol Light (43229) reflektor LED, 4500lm, Economy
skladem
759 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
LED reflektor
Extol Light (43228) 3200lm, Economy
skladem
479 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
Lustr
Rabalux 2480 LED lustr MEREDITH LED/18W/230V
skladem
1 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos Z74265 LED žárovka Filament matná A60 A++ 6,5W E27 teplá bílá
skladem
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6,5 W |
LED žárovka
Osram klasik, 7W, E27, teplá bílá
skladem
62 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Světelný řetěz
Homestyling KO-AX8779250 Světelný řetěz venkovní LED PARTY teplá bílá 80 LED
skladem
385 Kč
| Počet žárovek: | 80 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 16 m |
Čelovka
Excellent KO-CY8900240modr LED 100 Lumen modrá
skladem
79 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Pracovní světlo
Extol Light 43146 světlo pracovní, ohebné, 500lm, USB nabíjení, 500lm COB + 140lm LED
skladem
899 Kč
| Typ: | Svítilna |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F černá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900030)
skladem
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZQ9527 LED žárovka Classic JC 1,9W G9 neutrální bílá
skladem
67 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 1.9 W |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100160 LED PARTY venkovní 20 světel
skladem
959 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 12.5 m |
LED žárovka
Forever 24 LED SMD5050 WAŁEK E27 230V 5W teplá bílá
skladem
249 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Dekorace
Homestyling KO-DD1000520 keramické svítící domky sada 3 ks
skladem
368 Kč
| Typ: | Dekorace |
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Rabalux 79147 G95 E27 7W, 806lm, 2700K filament
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Stojací lampa
Eglo 901978 LED 4W/480lm, 26,5W/3150lm
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 26 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
