SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ3111 LED žárovka Classic Candle 4W E27 neutrální bílá |
skladem
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Emos P4705 3W LED 3xAAA kovová |
ihned k expedici
|
95 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43136B) 7,4V, 4000mAh, pro 43136 |
skladem
|
346 Kč |
Celkem 1752 produktů
Přenosný reflektor
Extol Light (43128) světlo prostorové 360°, 1080lm, nabíjecí
skladem
1 990 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
LED žárovka
Osram klasik, 14, 5W, E27, neutrální bílá (STARE279WTB)
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 13 W |
LED žárovka
Rabalux 1616 A60 E27 7W LED světelný zdroj
skladem
130 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Eglo (11804) Zdroj-CCt-E14-LED-P45 5W s ovladačem
skladem
220 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Immax (07733L) NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi
skladem
341 Kč
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 99223 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/16,5W/230V
skladem
749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZF5121 LED žárovka Filament A60 3,4W E27 neutrální bílá
skladem
58 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 3.4 W |
Světelný řetěz
Progarden KO-LE2100200 venkovní LED PARTY 10 žárovek
skladem
619 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 7.4 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300260 LED PARTY 6 žárovek 5,5m
skladem
889 Kč
| Počet žárovek: | 6 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 5.5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300250 LED PARTY 10 žárovek 6,8m
skladem
439 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 6.8 m |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225432 LED RGB WIFI bílá + barevná E14
skladem
218 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 50 W |
Závěsné svítidlo
Top Light LINE 120 BZ RC s dálkovým ovladačem, max.3000lm
Doprava zdarma
skladem
2 931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 230 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Emos ZF5D82 LED-FLM A70 18W(150W) 2452lm E27 WW
skladem
199 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Stolní lampa
Rabalux 5509 Galen E14 1x MAX 40W šedá
skladem
273 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Dekorace
Autronic Anděl kovový s rolničkami - na postavení, vel. L, bílý (KOB004-L)
skladem CEN
1 327 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 210 cm, zelený (STROM003-210)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 197 Kč
| Výška (cm): | 210 cm |
| Barva: | Zelená |
Dekorace
Autronic Stromek mini - umělá přízdoba, mix 3 druhů, cena za balení (54 ks) (PRA024)
skladem CEN
806 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Listí a bobule - umělý závěs, zeleno-bílý, s perletí (PRZ4011)
skladem CEN
753 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Anděl kovový - 57 cm, se srdcem v rukou, zlatý (KOB012-M)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Čepice s čelovkou
Stalco Čepice zimní 2RAYS s LED světlem černá 54-60 S091491038
skladem
334 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 120 lm |
Koupelnové nástěnné svíttidlo
Rabalux 75049 OLIRO LED, 9W, 1200lm, 4000K, 60cm, chrome/white
skladem
559 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
