SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Retlux RXL 381 Nano 30LED AA RDCW TM |
ihned k expedici
|
85 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43102) čelovka 1W + 2LED, ABS |
skladem
|
129 Kč | |
| 3 |
|
Emos LED žárovka Classic MR16 4,5W GU5,3 teplá bílá |
skladem
|
89 Kč |
Celkem 1752 produktů
Čelovka
Extol Light (43100) 3W CREE LED, dosvit až 100m, funkce ZOOM
skladem
233 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Světelný tok: | 120 lm |
Halogenová žárovka
Emos ZE1003 ECO Mini Globe 42W E27 teplá bílá, stmívatelná
skladem
20 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 42 W |
LED žárovka
Emos Z74275 LED žárovka Filament matná A60 G 8,5W E27 teplá bílá
skladem
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.5 W |
Lustr
Eglo 99274 Lustr na lanku ESTEPERRA 3xE27/40W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 582 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
LED žárovka
Emos Z74204 LED žárovka Filament Candle 6W E14 neutrální bílá
skladem
87 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos Z74237 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E14
skladem
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Reflektor
Extol Light (43271) oboustranný, 500lm, USB nabíjení
skladem
739 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 500 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (99271) FUEVA 5 LED Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44
skladem
942 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 2300 lm |
Bodové stropní svítidlo
Kanlux (22551) BORD přisazené bodové svítidlo GU10 bílá
skladem
397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77095 Andelle LED IP54 10W černá 3000K
skladem
665 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Žárovka do trouby
Avide (9570161) E14, 25W, 3000K (ARAH14WW-25W)
skladem
47 Kč
| Typ: | Speciální žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 25 W |
LED žárovka
Retlux RLL 262 E14 žárovka LED C35 5W bílá studená
skladem
24 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 93295 LED koupelnové stropní svítidlo LORA LED/24W/230V IP54
skladem
1 850 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Světelný tok: | 2210 lm |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 7819 Zombor Venkovní bodové svítidlo 1xGU10/35W/230V kulatý IP54
skladem
473 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
LED žárovka
Emos ZQ9525 LED žárovka Classic JC 1,9W G9 neutrální bílá
skladem
56 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 1.9 W |
Stolní lampa
Nipeko 604.007 Fanda E27 bílá
skladem
409 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka s čidlem
Avide (33184) ASG27NW-8.8W-PIR Led globe mléč. 8,8W, 4000K PIR čidlo
skladem
194 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.8 W |
Závěsné svítidlo
Eglo 900143 CAMBAITO 3xE27
Doprava zdarma
skladem
3 262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100170 LED 10 žárovek 7,5m
skladem
539 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
