NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Regál 4 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-4) |
skladem CEN
|
790 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva bílá-vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 WT) |
skladem CEN
|
342 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 120 cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 BK) |
skladem CEN
|
513 Kč |
Celkem 2777 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic jídelní židle, látka hnědá, bílé prošití / chrom (HC-486 BR3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Televizní křeslo
Autronic TV křeslo ušák + elektrické polohování, 2 motory 230 V 29 V, potah béžovostř (TV-1192 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
13 041 Kč
| Materiál: | Látka |
Botník
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, bílý matný lak, nosnost 1 (83168-14 WT)
skladem CEN
1 341 Kč
| Výška (cm): | 73 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 182 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80001-06B BK)
skladem CEN
490 Kč
| Výška (cm): | 182 cm |
Televizní křeslo
Autronic TV křeslo ušák + elektrické polohování, 2 motory 230 V 29 V, potah šedá látk (TV-1192 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
13 041 Kč
| Materiál: | Látka |
Sedačka
Autronic Dvoumístná sedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-322 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Šířka (cm): | 129.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120+30+30x80 cm, keramická deska bílý mramor, kov, černý matný lak (HT-405M WT)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120-180 |
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, modrá, černá ekokůže a černá látka a síťovina MESH, PCA mech (KA-Y213 BLUE)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-224 OAK)
skladem CEN
675 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 113 cm |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah starorůžová látka, nohy masiv kaučukovník (AK-310 PINK2)
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Prostěradlo
Matějovský světle šedé jersey s elastanem 180x200x40
skladem
1 070 Kč
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | 180x200 |
| Materiál: | Jersey s elastanem |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 šedá velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolky
Halmar FORMOSA sestava, bílá mramor / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Křeslo
Halmar LUXOR bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Halmar OPTIMA 2 šedá tkanina
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 771 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 462 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 170 |
Konferenční stolek
Forte GALACTIQUE CNF2T501-M821 (1*Karton)
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 727 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište