NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva bílá matná (P-008 WT2) |
skladem CEN
|
324 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Regál, 3 police, lakovaný bambus (DR-011-5) |
skladem CEN
|
620 Kč | |
| 3 |
|
Klinmam Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm, 90x200 cm |
skladem
|
1 390 Kč |
Celkem 2777 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x75 cm, barva třešeň (BT-6957 TR3)
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva desky: | Třešeň |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - krémová látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 CRM3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, kříž kov černý, houpací mechanismus (KA-G301 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva třešeň. Baleno v ochranné fólii. (P-001 TR)
skladem CEN
252 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Televizní křeslo
Autronic TV a relaxační křeslo, manuální polohování, potah hnědá látka v dekoru vintage kůže (TV-4086 BR)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Botník
Autronic Botník, 2 police, MDF, dekor dub sonoma, černý kov (GD-413 OAK)
skladem CEN
441 Kč
| Výška (cm): | 44 cm |
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, modrá, černá ekokůže a černá látka a síťovina MESH, PCA mech (KA-Y213 BLUE)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Psací stůl
Autronic Stůl psací s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-520 OAK)
skladem CEN
990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční, deska slinutá keramika 120x60, bílý mramor, nohy šedý kov (AHG-284 WT)
skladem CEN
1 990 Kč
| Materiál desky: | Slinutá keramika |
Šatní skříň
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm
skladem
1 151 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 167 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K247 bílá-dub medový
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - černá, deska - přírodní
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar KWADRO barva dub sonoma
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Regál
Halmar LIMA REG1 / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 200 cm |
Polohovatelné křeslo
Halmar FELIPE tmavě šedá
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, látka černá, houpací mechanismus, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-V3149 BK)
skladem CEN
1 290 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka a tmavě šedá látka v dekoru vintage kůže, černý kov, otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem (DCH-Y1143 BG2)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton)
skladem
3 090 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 128.00 |
Kávový stolek
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D78 dub artisan (1*Karton)
skladem
2 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Forte TOBAGO CFTT5024-U72 terractta (1*Karton)
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište