NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Teleskopický stojan na šaty, chrom / černá (ABD-1214 BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-008 BK) |
skladem CEN
|
324 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 60cm, barva tmavý sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-001 SON2) |
skladem CEN
|
252 Kč |
Celkem 2777 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva bílá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 WT)
skladem CEN
513 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva šedivá, vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 GREY)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá matná sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (PIKA BK4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá ekokůže a síťovina MESH, houpací mechanismus (KA-L601 BK)
skladem CEN
1 791 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 50x20 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-072 OAK)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Kancelářská židle
Autronic potah růžová látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 PINK)
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2)
skladem CEN
880 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Manželská postel
Halmar ELANDA 160cm jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 909 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Křeslo
Halmar LUXOR tmavě hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar LUXOR černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar BACARDI rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 130 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Křeslo
Halmar ARMANDO křeslo tmavě zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 436 Kč
| Šířka (cm): | 177 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 462 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 170 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2)
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton)
skladem
4 048 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište