NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BUK) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička, barva ořech (P-011 WAL) |
skladem CEN
|
243 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FAUST sestava stůl + 4 křesla dub sonoma |
2 - 3 týdny
|
2 743 Kč |
Celkem 2944 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelenomodrá látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 GRN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah bordó látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BOR)
skladem CEN
2 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar KUBUŚ hnědá
2 - 3 týdny
1 707 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kredenc
G+K Meble III WZ-0169 (1031690501) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
35 413 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141.2 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K547 židle šedá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240101) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
22 139 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 152 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GRN2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Autronic Jídelní set 1+4, rozměr stolu 120x75x75 cm, MDF, dýha, masivní nohy, moření dub (VESPA OAK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 990 Kč
| Materiál: | Dýha |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, šedá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8426 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
TV a relaxační křeslo
Autronic s manuálním ovládáním, potah lanýžová látka v dekoru vintage (TV-4092 LAN3)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 921 Kč
| Barva primární: | Lanýžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Relaxační křeslo
Halmar GASPAR 2 béžová
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Regál
EURO nářadí 150604 Regál policový, 90 x 45 x 180 cm, dřevotříska, 200 kg
skladem
1 876 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 180 cm |
Komoda
Halmar PAXOS KM-2 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 357 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, zelená, manšestrová látka, AK-L7285 GRN6
skladem CEN
3 231 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar BARRY stůl kulatý, deska - ořech, nohy - černý
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 105.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 210x100cm, mdf, divoký dub, HT-F4321 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 210 |
Polička
Halmar MERCI polička černý artisan
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic 180x90cm, mdf, divoký dub, HT-F4318 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
5 841 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
