Němý sluha Autronic Němý sluha, chrom + bílá (83499-04 WT)
Katalogové číslo: 232386
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie
Autronic

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů

Autronic Němý sluha, chrom + bílá (83499-04 WT)
skladem CENPopis produktu
Název: Němý sluha, kov, bílá, 83499-04 WTPopis:
Praktický němý sluha v moderním designu. Konstrukce je kombinací kovových trubek s kovovou podestou a masivního ramene. Povrchová úprava je v bílém matném laku a chromu. Výška 110 cm Vám umožní zavěšení oblečení i doplňků bez pomačkání. Nosnost stojanu je až 6 kg, hmotnost necelé 4 kg. Proto je jednoduše přenositelný a lze ho umístit podle momentální potřeby i nálady. Stylem a jednoduchostí se hodí do jakéhokoli interiéru. Využití je nepřeberné, záleží jen na Vás.
- Šířka (cm): 45 cm
- Výška (cm): 110 cm
- Hloubka (cm): 20 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 4 kg
- Hmotnost - netto (kg): 3.56 kg
- Montážní návod 1
Technické parametry
| Barva: | Bílá |
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Dekor: | Dřevo |
| Demontované: | Ano |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 4 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 3.56 kg |
| Karton1: | 102x26x4,5 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Nosnost (kg): | 6 kg |
| Počet balení: | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Šířka (cm): | 45 cm |
| Výška (cm): | 110 cm |
| Skupina zboží: | Němý sluha |
GPSR - Odpovědná osoba
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika



