NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-13 BK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BUK) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton) |
skladem
|
4 090 Kč |
Celkem 2944 produktů
Obývací stěna
Autronic Obývací stěna 300x59x210 cm, barva noce (9HQ08)
skladem CEN
3 890 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 300 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Barová židle
Halmar H93 nohy - ořech, čalounění -tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Ořech |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-krémová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Věšák
Halmar W66 černá/přírodní
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva: | Černá, přírodní |
| Materiál: | Kov, dřevo |
| Výška (cm): | 177 |
Televizní stolek
Halmar EVA černá połisk/černá połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 56 |
Vitrína
Halmar LOTTA 120 dub wotan/ černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 209 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 160 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 09 (světle hnědá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar GAVIN ořechová / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 775 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Ořech |
Křeslo
Halmar LORIS šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 189 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál 5 polic
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 120 cm |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál 3 police
skladem
1 090 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 80 cm |
Konferenční stolek
Halmar ISMENA nohy - zlatá, pracovní deska - černá
2 - 3 týdny
2 205 Kč
| Barva: | Černá, zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
Halmar K570 skořicová
2 - 3 týdny
3 099 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, krémová, látka, TV-B3973 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
17 991 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HYPE imitace kůže hnědá
Doprava zdarma
skladem
6 800 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
